Wydawać by się mogło, że niechciane wzniesienie na nosie może być usunięte jedynie chirurgicznie. Tymczasem dzięki medycynie estetycznej możliwa jest korekta nosa bez operacji. Wszystko za sprawą nowoczesnych technik, jakie regularnie wchodzą na rynek i są stosowane w gabinetach medycyny estetycznej. Korekcja nosa przebiega sprawnie, a osiągnięte efekty utrzymują się długo. Ważne jest odpowiednie przygotowanie lekarza, by pacjent nie musiał poddawać się skomplikowanym ingerencjom chirurga, a tym samym długiemu etapowi rekonwalescencji.

Nowoczesne techniki

Profesjonalna korekta nosa w klinice medycyny estetycznej polega na wstrzyknięciu w odpowiednie partie twarzy kwasu hialuronowego. Modelowanie nowa dzięki tej metodzie daje widoczne efekty i pozwala cieszyć się naturalną zmianą wyglądu. Po dokładnym rozpoznaniu przypadku pacjenta lekarz medycyny estetycznej dokładnie określa, gdzie wykonać zastrzyki, by korekta nosa kwasem hialuronowym okazała się skuteczna. Wbrew powszechnej opinii jest to często stosowana metoda, która nie wyklucza pacjenta z życia codziennego, a tym samym naturalnie osiągnięty efekt mniej rzuca się w oczy ludziom z otoczenia.

W trosce o bezpieczeństwo

Mimo, iż zmniejszenie nosa w klinice medycyny estetycznej nie wymaga ingerencji chirurgicznej, to nadal stanowi to poważny zabieg, który powinien być wykonywany przez specjalistę. Praca w obrębie dróg oddechowych jest bardzo wymagająca i musi być przeprowadzana z najwyższą dokładnością. Najważniejsze jest bowiem bezpieczeństwo pacjenta.

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...