Wąskie usta, nieregularny kształt wargi, nieproporcjonalna wielkość ust w stosunku do twarzy… powodów, dla których pacjenci decydują się na modelowanie ust jest wiele. Tym samym rozwój medycyny estetycznej w tym zakresie jest bardzo dynamiczny i obecnie wypełnianie ust to zabieg, który można wykonywać nawet w kilkadziesiąt minut. Profesjonalne kliniki zajmują się leczeniem kompleksów oraz dbaniem o wygląd kobiet, które pragną niecodziennej zmiany w swoim wizerunku. Wypełnienie ust jest także często formą prezentu, jaki pacjentki otrzymują od swoich najbliższych. Na czym właściwie polega sam zabieg?

Postaw na rady specjalisty

Wizyta w gabinecie medycyny estetycznej to nie ślepe podążanie za oczekiwaniami pacjentek. Decyzja lekarza o podjęciu się wypełnienia ust opiera się na szeregu przeprowadzonych badań, które nie wykluczą pacjentki z zabiegu. Może okazać się bowiem, że modelowanie ust za pomocą botoksu, czy kwasu hialuronowego wywoła silną reakcję alergiczną, która wywoła skutek odmienny od pożądanego. Kosmetolog musi się także dowiedzieć, czy w przeszłości pacjentka poddawała się zabiegom medycyny estetycznej i na czym one polegały. Dopiero wywczas specjalista wydaje decyzję w sprawie wykonania powiększania ust.

Sama wybierz interesujący Cię efekt

Wypełnienie ust może być zarówno nieznaczną zmianą kosmetyczną, jak i widocznym efektem powiększonych warg. W zależności od oczekiwanych efektów kosmetolog decyduje się na odpowiednio dobraną ilość substancji wypełniającej usta, a następnie prosi pacjentkę o ponowną wizytę. Wszystko to w trosce o naturalny efekt i bezpieczeństwo.

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...