Naturalne efekty i pozbycie się kompleksów to najczęstsze determinanty, przez które kobiety decydują się na modelowanie ust. Sam zabieg nie jest skomplikowany, jeśli wykonuje go profesjonalista. Powiększanie ust polega na wstrzyknięciu wybranej substancji wewnątrz warg, by następnie stały się one bardziej wydatne. Choć samo wypełnienie jest zabiegiem trwającym do kilkudziesięciu minut, to pierwsze efekty widać dopiero po kilku dniach. Co jeszcze można powiedzieć na temat wypełniania ust?

Naturalne efekty

Do zabiegu, jakim jest wypełnianie ust należy się odpowiednio przygotować. Mowa o wizycie w specjalistycznej klinice, gdzie kosmetolog określi ilość płynu, jaki należy wstrzyknąć w usta, by te w naturalny sposób stały się pełniejsze. Bezpośrednio po wykonaniu zabiegu pacjenci posiadają opuchliznę, która jest naturalnym efektem czynności wykonywanej w gabinecie medycyny estetycznej. Pierwsze rezultaty wykonanej operacji widać po kilku dniach. Wówczas wypełnienie ust można uzupełnić, jeśli pacjent ma takie życzenie.

Twoje bezpieczeństwo jest najważniejsze

Modelowanie ust to czynność, która wymaga użycia sterylnych igieł. Właśnie dlatego nie powinno być ono wykonywane przez kosmetologa bez uprawnień, ponieważ pominięcie zasad higieny pracy może mieć znaczące skutki uboczne. Wypełnienie ust to najczęściej botoks lub kwas hialuronowy. Wybór określonej substancji zależy od indywidualnych potrzeb pacjenta, naturalnie po wcześniejszej konsultacji z lekarzem medycyny estetycznej, który sprawdzi uwarunkowania organizmu.

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...