Inspiracją do powstawania nowych zabiegów medycyny estetycznej są przede wszystkim problemy zgłaszane przez pacjentów. Właśnie tak było w przypadku leczenia, do którego wykorzystywane jest osocze bogatopłytkowe. Sam zabieg ma poprawiać kondycję cery i zwiększać jej elastyczność, a więc jego geneza opiera się na walce z procesami starzenia. Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym to czynność, której poddawać mogą się osoby w każdym wieku. Jej skuteczność determinowana jest przez naturalny skład, który osiąga się bezpośrednio z… krwi pacjenta. Jak to możliwe?

Recepta na młodość

Ostrzykiwanie osoczem to zabieg, który zyskuje coraz większą popularność. Wśród pacjentów klinik medycyny estetycznej mezoterapia osoczem bogatopłytkowym określana jest, jako wampirzy lifting. Samo leczenie jest bardzo skuteczne dla skóry, ponieważ zniszczone włókna kolagenowe otrzymują wsparcie ze strony wstrzykiwanych substancji, a tym samym pobudzają się do odbudowywania swojej struktury. To skutkuje większą elastycznością cery, poprawą jej nawilżenia, a także wypełnieniem zmarszczek.

Innowacyjna technologia

Nieprzypadkowo ostrzykiwanie osoczem nosi miano „lifting wampirzy”. Substancja, która wprowadzana jest pod skórę pacjenta otrzymywana jest z krwi pacjenta. Specjalna wirówka odizolowuje z niej odżywcze składniki, które następnie umieszcza się pod skórą leczonej osoby. Sam zabieg wymaga więc użycia specjalistycznego sprzętu, za pomocą którego osiąga się naturalny efekt młodej skóry, czyli wypełnionych zmarszczek i nawilżonej cery.

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...